Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

VERTE

WWW stránky výrobcu: http://www.vertedoors.cz

VERTE - podrobnosti

Verte je značka dverí ktorá bola vytvorená na základe najnovších trendov v oblasti interiérového designu. Mnohoročné skúsenosti pomohli firme vytvoriť modernú kolekciu, ktorá reflektuje aktuálne potreby trhu.

Použitím najnovších technologických postupov a vysokej kvalite použitých materiálov Verte docielilo kvalitný produkt, ktorý spĺňa vysoké nároky na prevedenie. Atribútom kolekcie, na ktorý je treba upozorniť, je použitie inovačnej technológie: obvodové pokrytie výrobku. Spojenie materiálu je prakticky pre užívateľa neviditeľné z dôvodu umiestnenia spoja do vnútornej časti polodrážky. Vďaka použitiu tejto technológie je estetický efekt mnohonásobne väčší a hrany dverí sú odolnejšie na mechanické poškodenie. Vytvorením kolekcie dverí Verte fabrika brala v úvahu, aby všetky časti dverí a špeciálne doplnkový sortiment bol nielen kompatibilný, ale tiež estetickým stvárnením výrobku.

Každá modelová skupina výrobkov je osobitou rodinou, v rámci ktorej ponúka Verte krídla s rôznym stupňom presklenia a s rôznym uložením výplne a skiel. Dali tým k dispozícii možnosť prispôsobiť krídla jednotlivým typom interiéru napr. kúpeľňa, šatníkový priestor, izba a pod.

Do bezrámových krídiel, v modernom designe, ideálne prispôsobili zárubne s rovnou hranou a krycou lištou širokou 8 cm. V ponuke je možné taktiež nájsť dvere dvojkrídlové, avšak pri nich nie je možnosť použitia štandardných otočných dverí. Doporučujeme dvere Verte ako výrobky ktoré prezentujú najvyššiu akosť výroby a bezproblémové užívanie.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy