Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

SCRIGNO

WWW stránky výrobcu: http://www.scrigno.cz/

SCRIGNO - podrobnosti

História firmy Scrigno má začiatok v roku 1989, kedy podnikateľ z Rimini Giuseppe Berardi dostal geniálny nápad premeniť klasické “posuvné dvere” na originálny výrobok odlišný od ostatných na trhu: pridať jeden prvok a docieliť tak inovačné riešenie skrytých dverí.
Vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov a služieb sa firme Scrigno podarilo dostať za 25 rokov svojej existencie na vedúcej pozícii vo výrobe a predaji puzdier pre skryté posuvné dvere a dnes je z nej skupina spoločností, ktorá vo svojom obore predstavuje kľúčový podnik na svetovej úrovni.
Scrigno má sídlo v Sant’Ermete, v obci Santarcangelo di Romagna, okres Rimini. Rozkladá sa na ploche 51.000 m², z toho 12.000 patrí zastrešenému výrobnému závodu a 1.200 je určené kanceláriam. V roku 2010 bol otvorený ďalší výrobný závod v obci Savignano sul Rubicone, okres Forlì-Cesena, ktorý se rozkladá na ploche 18.000 m².
Od januára 2003 existuje tiež spoločnosť Scrigno France, nachádzajúca sa v srdci Francúzska, v Montceau Les Mines. V roku 2009 vznikla v Barcelone spoločnost Scrigno España a v januári 2014 bola založená spoločnost Scrigno s.r.o. v Prahe.
Cieľom firmy Scrigno je vyrábať také výrobky a systémy, ktoré luďom uľahčia život a prostredie pohodlnejším. Výsledkom je vytváranie nových hodnôt a vzájomnú spokojnosť.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy