Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

SAPELI

WWW stránky výrobcu: http://sapeli.dvere.eu

SAPELI - podrobnosti

 
Firma SAPELI patrí vďaka svojej tradícii i v súčasnosti medzi najstarších a najväčších výrobcov dyhovaných dverí a zárubní v Českej republike. História firmy siaha na koniec predminulého storočia, kedy od roku 1870 bola v mieste terajšej firmy založená píla, mlyn a škrobáreň. V roku 1918 nevyužívanú škrobáreň a pílu v Polné získava pán Jindřich Procházka, ktorý svojimi schopnosťami vybudoval v priebehu niekoľkých rokov plne funkčný a prosperujúci podnik. V roku 1945, posledný vojnový deň, bol závod zbombardovaný.

Do roku 1947 bola nanovo vybudovaná drevárska časť závodu, slúžiaca na spracovanie drevárskych polotovarov - reziva na laťovkové dvere a výrobu drevených obalov. V roku 1948 bol závod znárodnený a zaradený do skupiny drevárskych závodov, takže vznikla špecializovaná výroba interiérových dverí. Postupný rozvoj spoločnosti prináša potrebu rozšírenia vlastného zázemia, a preto dochádza v roku 1998 k rozbehnutiu výroby zárubní a finalizácii dverí v novo postavenej výrobnej hale závodu v Polné a otvoreniu obchodného centra v Jihlave – Bedřichově.

V roku 2002 z kapacitných dôvodov dochádza k presunu výroby zárubní do závodu v Jihlave – Starých Horách. Okrem štandardných zárubní SAPELI vyrába široký sortiment zárubní atypických rozmerov, pre ktoré od roku 2010 funguje nová technológia linky Kraft. Tá využívala najmodernějšie technologické možnosti v spojení s počítačovým vybavením. V jihlavských Starých Horách sídli tiež výroba dverí SAPELI s umelým povrchom, tzv. fólií, CPL a HPL laminátom, ktorý zaisťuje závod Dekor.

Samozrejmosťou výroby SAPELI je dodržovanie ekologicky šetrných postupov pri výrobe a použití nezávadných materiálov a lakov na všetky výrobky. Do technológií investovala firma SAPELI v roku 2009 až 173,5 miliónov čekých korún. V súčasnej dobe je SAPELI rýdzo českou firmou a sortiment zahrňuje viac ako 800 000 možných kombinácií dverí, pričom filozofiou firmy naďalej zostáva zákazková výroba. Každé dvere sú tiež vyrábané pre konkrétneho človeka, na základe jeho priania. Vyberať môžete dvere a zárubne všetkých druhov otvárania - otočné, kyvné, posuvné, lamelové i posuvno-kyvné. Ponuka prírodných dekorov, farieb a funkčnosti určite uspokojí každého zákazníka.

Dvere môžu niesť i špeciálne vlastnosti ako protipožiarne, protihlukové, dvere do vlhka a mokra či mechanicky odolné. Vďaka vysokej úrovni designu a vynikajúcej kvalite nájdete dvere SAPELI v klasických bytových interiéroch, v hoteloch, školách alebo administratívnych priestoroch. Dvere a ich kovanie podlieha testovaniu vo vlastných vývojových oddeleniach SAPELI. Produkty firmy SAPELI sú vyrábané v rôznych európskych normách a majú svoje pevné miesto nielen v Českej republike, ale tiež na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Nemecku, Bulharsku, Rakúsku a daľších štátoch Eúropskej únie.

Predaj dverí značky Sapeli na Slovensku zabezpečuje náš partner DON - Interier servis , ktorý má vzorkovňu na adrese Ružová dolina 21/A, 821 08 Bratislava. Odporúčame prejsť si virtuálnou predajňou Sapeli.

Vzory interiérových dverí:

          Akord                  Bergamo                  Bonalana                 Domino                    Elegant                     Swing                     Venecia

SAPELI - oddelenie obsahujúce produkty výrobcu

Zobraziť všetok tovar od výrobcu SAPELI

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy