Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

PORTA DOORS

WWW stránky výrobcu: http://sk.portadoors.com/

PORTA DOORS - podrobnosti

Od svojho vzniku Porta sleduje niekoľko cieľov, z nich prvým cieľom bola účasť na transformácii vzhľadu poľských bytov a vytváranie nových estetických návykov v súlade s globálnymi tendenciami.

Tomuto cieľu slúžil rozvoj ponuky interiérových dverí z lisovaných dosiek, so zaujímavou škálou vzorov a rozmanitosťou farieb. Tieto dvere sú vyrábané vo všetkých rozmeroch používaných v stavebníctve.

Vysoké estetické hodnoty dverí Porta sú výsledkom vysokej kvality výroby dverí, zaujímavého designu a špeciálnej technológie dyhovaných hrán a tesnenia zárubní, čo zvyšuje ich funkčnosť o zaručený tichý chod a tesnosť. Súbežne s dynamickým rozvojom firma rozšírila svoj sortiment výrobkov o ploché interiérové dvere, lakované a laminátové dvere, ktoré odpovedajú dnešným architektonickým požiadavkám obytných a verejných budov.

Firma Porta prináša, nielen na poľský trh, radu inovatívnych riešení. K týmto novinkám patria regulované obložkové zárubne Porta-System, ktoré zmenily konečnú úpravu miestností. Porta je tiež prvým výrobcom na poľskom trhu kompletných dverných systémov pre verejné budovy, ktoré spĺňajú rôzne požiadavky na výstavbu, vrátane špeciálnych požiadaviek, ako normy akustickej izolácie alebo požiarnej odolnosti. Cez tieto rozdiely, jednotlivé druhy dverí daného dverného systému sú jednotné vo vnútornom vzhľade a ničím sa nelíšia od ostatných dverí v miestnosti.

Vznik nových závodov vyústil k zavedeniu mnohých nových výrobkov na trh. Jedná sa o kovové zárubne, vrátane kovových regulovaných zárubní a o bohatú ponuku drevených dverí vyrobených v Suwalkách, ako novinka - dubové vonkajšie vstupné dvere Gdynia. Každý rok sa produkcia zvyšuje. V súčasnej dobe ich mesačný objem robí viac ako 85.000 kusov krídel a 50.000 kusov zárubní.

Pracovný kolektív spoločnosti v 4 závodoch tvorí cca 1890 zamestnancov. Jedná sa o kvalifikovaných pracovníkov: tesárov, odborníkov pre obsluhu strojov, technologický personál, designérov a riadiaci personál.

Tajomstvom vynikajúcej kvality výrobkov spočíva v modernej a automatizovanej výrobnej technológií a vo vysokej kvalifikovanej pracovnej sile. Porta disponuje strojovým parkom, ktorý sa skladá zo zariadení najnovšej generácie na výrobu dverí a zárubní, ktorá bola dodaná nemeckými a talianskými výrobcami.

Rozvoj firmy znamená nepretržité investície do moderných priestorov, ktoré spĺňajú najprísnejšie požiadavky BOZP a požiarnej ochrany. Vysoká úroveň výrobkov vyplýva z použitých surovín a príslušenstva. Vo výrobe používajú drevo najvyššej kvality a všetky materiály nakupujú od výrobcov z celého sveta.

Moderné technológie znamenajú dbalosť o ochranu životného prostredia. Porta používa pre výrobky len ekologicky nezávadné materiály a moderná spaľovňa výrobného odpadu zaisťuje dokonalú spotrebu tepelnej energie továrne. Každý rok znižujú emisie škodlivých látok a snažia sa o ich úplnú elimináciu.

Vzory interiérových dverí:

       Porta Fit              Porta Decor           Porta STYL               Porta LINE              Porta Fit               Porta Idea           Porta Koncept

PORTA DOORS - oddelenie obsahujúce produkty výrobcu

Zobraziť všetok tovar od výrobcu PORTA DOORS

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy