Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

IPA PORTA ITALY

WWW stránky výrobcu: http://ipa.dvere.eu/sk/mia

IPA PORTA ITALY - podrobnosti

Spoločnosť IPA sa špecializuje na výrobu masívnych drevených dverí. Už 30 rokov je synonymum nadčasovosti a efektívnosti. Moderné technológie, technická a odborná profesionalita pracovníkov v spojitosti s mnohoročnými skúsenosťami zapojenými do procesu v rôznych fázach práce sú súčasťou potenciálu spoločnosti.
IPA vznikla v rokoch 1972-1973, kedy začala s produkciou rámových dverí strednej kvality, pričom využívala priestor asi 1 000 štvorcových metrov.
Neustálymi zlepšeniami sa skvalitňovala produkcia, pričom boli vytvárané modely, ktoré sa vďaka svojmu dizajnu a technológii stali najlepšími na trhu. V súčasnosti je spoločnosť IPA jednou z vedúcich spoločností v oblasti výroby masívnych drevených dverí a jej produkty nájdete v celej Európe.
Nachádza sa v Taliansku, na okraji mesta Alba v novej priemyselnej oblasti Piobesi na rozlohe 25 000 štvorcových metrov. Ide o rozsiahlu budovu s divíziou výroby, natierania a konečnej úpravy, a tiež s oddelením výskumu kvaliy dizajnu.
Spoločnosť IPA bola jednou z prvých spoločností, ktoré pochopili nielen dôležitosť konečného produktu, ale tiež dôležitosť výberu surovín, oblastí ich pôvodu, pracovných fáz, prípravy a ošetrenia. Po všetky tie roky sa pokúša dosiahnuť jeden cieľ - zhodnotiť dvere a vytvoriť z nich prvok zariadenia.
Vysoká kvalita produktov, ktorá je zabezpečená starostlivým výberom materiálov a dôslednými kontrolami počas celého procesu výroby, sa odráža v spokojnosti zákazníkov. Potvrdením tejto kvality je certifikácia produktu.

IPA PORTA ITALY - oddelenie obsahujúce produkty výrobcu

Ľutujeme, ale v súčasnosti sa v našom internetovom obchode nenachádzajú žiadne produkty výrobcu IPA PORTA ITALY.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy