Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

HÖRMANN

WWW stránky výrobcu: http://www.hormann.sk

HÖRMANN - podrobnosti

Na trhu konštrukčných prvkov sa dnes brány, dvere, zárubne a pohony spájajú s menom Hörmann; pretože v tejto oblasti je skupina Hörmann popredným predajcom v Európe. To bolo dosiahnuté niekoľko desaťročí trvajúcim, neustálym rastom rodinného podniku pod značkou inovácie, záruky kvality a blízkosti k zákazníkom.

Skupina Hörmann je dnes riadená v tretej a štvrtej generácii vnukom a pravnukom zakladateľa firmy Augusta Hörmanna. Osobne ručiacimi spoločníkmi sú Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann, ako aj Christoph Hörmann.

Medzinárodný rast
Skupina Hörmann je expandujúca spoločnosť s medzinárodným smerovaním. Vo vysoko špecializovaných závodoch sa vyrábajú brány, dvere, zárubne a pohony v Európe, Severnej Amerike a Ázii. S viac ako 6.000 zamestnancami sa v 100%-nom rodinnom podniku dosiahol obrat vo výške viac ako 1 miliarda Eur. Jemne utkaná sieť viac ako 50 vlastných pobočiek a početných zmluvných partnerov vo viac ako 30 krajinách garantuje krátku cestu k zákazníkom.

Inovatívne výrobky
Základný kameň pre súčasný podnik bol založený v 50-tych rokoch minulého storočia s priemyselnou výrobou novej garážovej výklopnej brány, brány Berry. Priestorovo úsporné, kolmo s otvárajúce sekcionálne brány pre garáže, ako aj priemyselné a remeselnícke stavby začali v 60-tych rokoch vývoj zameraný na budúcnosť. Paleta produktov bola odvtedy rozšírená. V súčasnosti zahŕňa popri známych klasikách aj rolovacie, skladacie, protipožiarne a rýchlobežné brány, pohony brán a ovládania, ako aj systémy nakladacej techniky, protipožiarne a dymotesné uzávery, domové a vnútorné dvere, striešky a zárubne.

Sociálna a kultúrna angažovanosť
Zo sociálneho záväzku podporuje Hörmann tradičné projekty verejnoprospešných organizácií a zariadení, ktoré sa zaoberajú situáciou postihnutých alebo chronicky chorých ľudí.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2021 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2021. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy