Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

ECLISSE

WWW stránky výrobcu: http://www.eclisse.sk/

ECLISSE - podrobnosti

Všetko začalo koncom 80. rokov 20. storočia, keď sa obchod založený v 60. rokoch postupne začal špecializovať na výrobu kovových posuvných systémov pre dvere a okná. Rozhodnutie oddeliť výrobu od pôvodnej spoločnosti De Faveri S.r.l. umožnilo sériový vývoj nového produktu - systémov pre stavebné puzdrá pre dvere zasúvajúce sa do steny.

Príbeh spoločnosti Eclisse oficiálne začína 10. januára 1989, v deň, keď Luigi De Faveri založil Eclisse.

Podnik, ambiciózny a riskantný projekt, vyžadoval veľké investície na vytvorenie špičkových prevádzok a zabezpečenie konkurencieschopnosti na trhu.

V 90. rokoch spoločnosť Eclisse rástla vďaka usilovnej práci a neustálej oddanosti výskumu a inováciám, ako aj s pomocou tímového ducha tých, ktorí sa do projektu zapojili.

Rozšírenie ponuky modelov a pracovných postupov plus schopnosť inovovať produkty postupne priniesli povzbudivý vývoj na trhu v Taliansku aj v zahraničí.

Dnes je Eclisse renomovanou značkou, vzorom úspechu, lídrom v oblasti. Má 10 dcérskych spoločností po celom svete, viac než 30 zástupcov a 2000 distribútorov v Taliansku. Spoločnosť je schopná vyprodukovať denne 1300 puzdier.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy