Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

COBRA

WWW stránky výrobcu: http://www.cobra-cz.cz/

COBRA - podrobnosti

Firma Cobra kladie dôraz na neustále zlepšujúcu sa kvalitu výrobkov zodpovedajúcich noriem a nariadení Európskej únie. Poskytuje najvyššiu kvalitu svojim používateľom, čo dokazuje množstvo spokojných zákazníkov a získaných certifikátov. Pre naplňovanie cieľov firemnej stratégie – neustálej inovatívnosti a zvyšovania kvality výrobkov – sa okrem všeobecných nariadení riadime taktiež vnútrofiremným systémom kvality, prostredníctvom ktorého sa snažíme byť vždy najlepší v kvalite ponúkanej zákazníkovi.

Pre interiérové kovanie bola vykonaná certifikácia, ktorá určuje záťažové využitie kovania. Firma Cobra je schopná na základe certifikácie zaručiť kvalitu a odolnosť kúpeného kovania.

Bezpečnostné kovanie, ktoré je označené v katalógu týmto symbolom „symbol so zámkom a číslom“, je zaradené v bezpečnostnej triede kovaní (trieda 2, trieda 3) so zodpovedajúcimi bezpečnostnými funkciami. Bezpečnostné kovanie je atestované štátom akreditovanými skúšobnými laboratóriami. Upevnenie v dverách je zaistené pomocou pevnostných skrutiek z vnútornej strany. Z vonkajšej strany je kovanie osadené guľou, držadlom alebo kľučkou a ochranným štítom proti rozlomeniu a odvŕtaniu bezpečnostnej vložky zámku. Niektoré typy sú vybavené ochranným krytom, ktorý zamedzuje nežiaducej manipulácii s vložkou zámku. 

COBRA - oddelenie obsahujúce produkty výrobcu

Ľutujeme, ale v súčasnosti sa v našom internetovom obchode nenachádzajú žiadne produkty výrobcu COBRA.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy