Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

BEDEX

WWW stránky výrobcu: http://www.bedex.sk/

BEDEX - podrobnosti

Bezpečnostné dvere a protipožiarne dvere začala firma Bedex vyrábať na prelome rokov 1993 a 1994. Z tohto ľahko usúdiť, že spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s výrobou.
Cieľom je ponúknuť každému zákazníkovi perfektný výrobok a servis, zodpovedajúci nárokom na bezpečie, komfort a tomu primeranú cenu.
Filozofia značky Bedex najlepšie vystihuje jej slogan: „Bezpečie nie je luxus!“

Bezpečnostné dvere Bedex sa vyrábajú na prvotriednych strojárskych zariadeniach Trumpf a konštruujú sa z materiálov, ktoré Vám zaručia vysokú kvalitu. Do konštrukcie bezpečnostných dverí sú zabudované len riadne certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobok bol úspešný v náročných skúškach odolnosti proti vlámaniu, resp. protipožiarnych skúškach.
Jednou z hlavných predností bezpečnostných dverí Bedex je oblasť zámku. Sú tu využívané výhradne originálne rozvorové zámky od renomovaných výrobcov. Tieto sú vyrábané a homologované k tomu, že spoľahlivo ovládajú rozvorový systém.

Ďalším špecifickým výrobkom firmy Bedex sú oceľové protipožiarne dvere. Oceľové protipožiarne dvere majú konštrukciu obsahujúcu len nehorľavé látky.
Protipožiarny uzáver je zostava protipožiarnych dverí, ktoré sú zasadené do oceľovej protipožiarnej zárubne (štandardné alebo špeciálne zárubne - určí sa podľa požadovanej odolnosti dverí).
Konštrukciu dverného krídla protipožiarnych dverí tvoria dva korpusy z oceľového plechu, bežného čierneho alebo pozinkovaného.
Vnútorné jadro tvorí minerálna vata a ohňovzdorné dosky, usadené v oceľovom ráme. Zadlabávací zámok a nastaviteľné závesy sú spevnené oceľovými výstuhami.
Protipožiarne dvere sa dodávajú so zámkami s roztečou 90 mm. Na tieto zámky je možné namontovať akékoľvek kovania tj. štítkové, rozetové i panikové.
Tieto prvky majú svoje využitie v občianskej, priemyselnej i špeciálnej výstavbe. Tvarom a prevedením umožňujú nenásilné a estetické začlenenie do všetkých druhov stavebných objektov.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy