Vážení zákazníci,

dovoľujeme si vám oznámiť, že od 24.7. do 8.8.2021 máme celozávodnú dovolenku.

Sme vám k dispozícii opäť od pondelka 9.8.2021.

Ďakujeme

Tím Dvere.eu

 

Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

Filter oddelenia

Vybraným položkám neodpovedajú žiadne možnosti.

Značky
Cenový filter
Top

Tu už čoskoro nájdete ten najpredávanejší tovar z našej ponuky.

Aktuality
12.02.2018
Akcia Porta Doors a Verte - 25%Akcia sa bude vzťahovať na tieto dekory: Porta KONCEPT – Portasynchro 3D, Portaperfect 3D,Super …
03.10.2017
Akcia na interiérové krídla a regulované zárubne PORTA SYSTEM1,Akcia sa vzťahuje na dvere (polodrážkové a bezdrážkové)v povrchu CPL a GLADSTONE Výška Vášho ra…
Odporučte nás

Domnievate sa, že by naše stránky mohli zaujímať niekoho z Vašich priateľov či známych?
» Odporučte nás!

VINYLOVÉ PARKETY KRONO ORIGINAL

Položiek na stránku:
Radiť podľa:
VINYLOVÉ PARKETY KRONO ORIGINAL Parkety Krono KRONOXONIC 4mm AC6/33 VINYLOVÉ PARKETY KRONO ORIGINAL Parkety Krono KRONOXONIC 5mm AC6/33
Parkety Krono KRONOXONIC 4mm AC6/33 Parkety Krono KRONOXONIC 5mm AC6/33
Na objednávku Na objednávku
od 23.30 € (bez DPH), 28.00 € (s DPH)
od 25.00 € (bez DPH), 30.00 € (s DPH)

VINYLOVÉ PARKETY KRONO ORIGINAL

Krono Xonic  je predmetom dlhodobého komplexného testovania. Tieto testy boli zamerané nielen na kvalitu a jednoduchú údržbu ale v prípade vinylu aj na ekologické aspekty. Krono Xonic neobsahuje žiadne zmäkčovače a je teda plne recyklovateľná. Dizajn produktu a technológiu chráni desať medzinárodných patentov.

30-ročná záruka pre všetky podlahy Krono Original© prešli intenzívnym testovaním aby boli v súlade s medzinárodnými štandardom kvality, preto poskytujeme celkovú záruku na všetky naše produkty. Ubezpečujeme vás, že bez ohľadu na Váš výber našich podláh, bude každá z nich ľahko udržiavateľná a budete s ňou spokojný dlhé roky.

Je samozrejmé, že Vaším prvoradým cieľom je udržiavať podlahu čistú a bez baktérií.  Krono Original© s A.B.C. antibakteriálnou povrchovou úpravou neposkytuje baktériám živnú pôdu a vy môžete byť pokojný a mať dobrý pocit, že žijete v zdravom prostredí.

Môžete byť pokojný, dokonca aj najproblematickejšie škvrny či už od čereného vína, oleja, džemu alebo laku na nechty je možné jednoducho odstrániť. Podlahy  Krono Original© sú až neuveriteľne odolné voči oderu a majú veľmi dlhú životnosť.  Je dokázané, že patria medzi najodolnejšie produkty, ktoré sa momentálne nachádzajú trhu. Aj najťažší nábytok nezanecháva stopy (používajte prosím plstené podložky a v prípade otáčacích stoličiek  mäkké kolieska).

Systém Top Clip Krono Original© bol špeciálne vyvinutý tak, aby bolo kladenie vašej vinylovej podlahy čo najjednoduchšie a bez námahy. Profil Clic umožňuje spájanie rýchle a jednoduché spájanie  jednotlivých panelov.

Bezpečnosť je jednou z našich najvyšších priorít.  Za týmto účelom boli špeciálne vyvinuté štruktúry s protišmykovou úpravou, ktorá sa vyžaduje od podláh v prevádzkových priestoroch s vyššou pravdepodobnosťou nebezpečenstva pošmyknutia.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2021 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2021. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy