Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

Filter oddelenia

Vybraným položkám neodpovedajú žiadne možnosti.

Značky
Cenový filter
Top

Tu už čoskoro nájdete ten najpredávanejší tovar z našej ponuky.

Aktuality
16.11.2021
Akcia Porta Doors a Verte - 25%Akcia sa bude vzťahovať na tieto modely a dekory: Porta KONCEPT – Portasynchro 3D, Portaperfect …
03.10.2017
Akcia na interiérové krídla a regulované zárubne PORTA SYSTEM1,Akcia sa vzťahuje na dvere (polodrážkové a bezdrážkové)v povrchu CPL a GLADSTONE Výška Vášho ra…
Odporučte nás

Domnievate sa, že by naše stránky mohli zaujímať niekoho z Vašich priateľov či známych?
» Odporučte nás!

VINYLOVÉ PARKETY KRONO ORIGINAL

Položiek na stránku:
Radiť podľa:
VINYLOVÉ PARKETY KRONO ORIGINAL Parkety Krono KRONOXONIC 4mm AC6/33 VINYLOVÉ PARKETY KRONO ORIGINAL Parkety Krono KRONOXONIC 5mm AC6/33
Parkety Krono KRONOXONIC 4mm AC6/33 Parkety Krono KRONOXONIC 5mm AC6/33
Na objednávku Na objednávku
od 23.30 € (bez DPH), 28.00 € (s DPH)
od 25.00 € (bez DPH), 30.00 € (s DPH)

VINYLOVÉ PARKETY KRONO ORIGINAL

Krono Xonic  je predmetom dlhodobého komplexného testovania. Tieto testy boli zamerané nielen na kvalitu a jednoduchú údržbu ale v prípade vinylu aj na ekologické aspekty. Krono Xonic neobsahuje žiadne zmäkčovače a je teda plne recyklovateľná. Dizajn produktu a technológiu chráni desať medzinárodných patentov.

30-ročná záruka pre všetky podlahy Krono Original© prešli intenzívnym testovaním aby boli v súlade s medzinárodnými štandardom kvality, preto poskytujeme celkovú záruku na všetky naše produkty. Ubezpečujeme vás, že bez ohľadu na Váš výber našich podláh, bude každá z nich ľahko udržiavateľná a budete s ňou spokojný dlhé roky.

Je samozrejmé, že Vaším prvoradým cieľom je udržiavať podlahu čistú a bez baktérií.  Krono Original© s A.B.C. antibakteriálnou povrchovou úpravou neposkytuje baktériám živnú pôdu a vy môžete byť pokojný a mať dobrý pocit, že žijete v zdravom prostredí.

Môžete byť pokojný, dokonca aj najproblematickejšie škvrny či už od čereného vína, oleja, džemu alebo laku na nechty je možné jednoducho odstrániť. Podlahy  Krono Original© sú až neuveriteľne odolné voči oderu a majú veľmi dlhú životnosť.  Je dokázané, že patria medzi najodolnejšie produkty, ktoré sa momentálne nachádzajú trhu. Aj najťažší nábytok nezanecháva stopy (používajte prosím plstené podložky a v prípade otáčacích stoličiek  mäkké kolieska).

Systém Top Clip Krono Original© bol špeciálne vyvinutý tak, aby bolo kladenie vašej vinylovej podlahy čo najjednoduchšie a bez námahy. Profil Clic umožňuje spájanie rýchle a jednoduché spájanie  jednotlivých panelov.

Bezpečnosť je jednou z našich najvyšších priorít.  Za týmto účelom boli špeciálne vyvinuté štruktúry s protišmykovou úpravou, ktorá sa vyžaduje od podláh v prevádzkových priestoroch s vyššou pravdepodobnosťou nebezpečenstva pošmyknutia.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2021 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2021. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy