Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

Filter oddelenia
Značky
Cenový filter

Články v oddelení

Top

Tu už čoskoro nájdete ten najpredávanejší tovar z našej ponuky.

Aktuality
22.12.2021
Garancia najnižšej ceny!Neviete sa rozhodnúť kde kúpiť požadovaný tovar? Trápi Vás cena? V tom prípade ste na správnej adres…
22.12.2021
Bezpolodrážkové prevedenie dyhovaných dverí s pántami s 50% zľavou (1 kus zadarmo). Kúpte si počas celého roka bezpolodrážkové dyhované dvere s: - pántami SAPTEC za polovicu (1 ks j…
Cenová bomba

Tu už čoskoro nájdete ten najvýhodnejší tovar z našej ponuky.

Odporučte nás

Domnievate sa, že by naše stránky mohli zaujímať niekoho z Vašich priateľov či známych?
» Odporučte nás!

Dnes Vám odporúčame:
Kľučka MP Servis LUXOR F9 - nerez elox Kľučka MP Servis FAVORIT - R F9 - nerez elox Kľučka MP Servis LINHA 1 - HR 2736 Q - NP - nikel perla Samozatvárač MP Servis TS 1000
Kľučka MP Servis LUXOR F9 - nerez elox Kľučka MP Servis FAVORIT - R F9 - nerez elox Kľučka MP Servis LINHA 1 - HR 2736 Q - NP - nikel perla Samozatvárač MP Servis TS 1000
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
od 7.30 € (bez DPH), 8.80 € (s DPH)
od 11.00 € (bez DPH), 13.20 € (s DPH)
od 39.50 € (bez DPH), 47.40 € (s DPH)
39.00 € (bez DPH), 46.80 € (s DPH)

Zarážka MP Servis 3
Zarážka MP Servis 3
Na objednávku
6.20 € (bez DPH), 7.40 € (s DPH)

KĽUČKY

Kľučky na dvere patria medzi veci, ktoré používame najčastejšie. „Podávame“ si ich niekoľkokrát denne. Každá kľučka na dvere v nás vyvolá nejaký dojem. Či dobre padne do ruky, alebo je príjemná na dotyk, ako sa s ňou manipuluje... ale aj to, ako ladí s ostatným zariadením. Preto by výber kľučky na dvere nemal byť zanedbateľnou činnosťou, ale určitou bodkou pri dokončovaní bytu či domu.

Štítové a rozetové kovanie
Tradičným dverovým kovaním je štítové kovanie (niekedy tiež označované ako štítkové kovanie), ktoré má už dlhú históriu. Jedná sa o kovanie klasicky umiestnené na štíte, na ktorom je kľučka aj zámok. Ak si zvolíte štítové kovanie, potom je potrebné vedieť, akú rozteč potrebujete (vzdialenosť osi kľučky od osi kľúča).
Na rozdiel od štítového kovania, novodobejšie rozetové kovanie je rozdelené na dve časti, na kľučku a zámok, preto sa tiež používa termín delené kovania. Výhodou tohto typu kovania je, že nemusíte riešiť veľkosť rozteče, možno ho totiž namontovať na každé dvere. Pri výbere rozetového kovania si môžete vybrať z hranatých a okrúhlych tvarov, ďalej je potrebné sa rozhodnúť, aký typ rozety si prajete.

Bezpečnostné kľučky
Okolnosti nás občas donútia kúpiť nové alebo vymeniť staršie dverové bezpečnostné kovanie. Nepochybne však výberom správneho kovania pomôžeme ochrániť svoj majetok. Bez ohľadu na funkčné vlastnosti má jeho vzhľad i psychologický aspekt. Bezpečnostné kovanie pomôže odradiť príležitostného zlodeja, ktorý radšej zamieri vedľa. Napríklad tam, kde sa okolo jednoduchého zámku blýska obyčajné kovanie, ktoré už na prvý pohľad kladie oveľa menší odpor voči násilnému vniknutiu.

Poštové schránky
Súčasťou každého rodinného alebo panelákového domu sú poštové schránky. Schránky na poštu musia okrem dizajnu a dekoračnej funkcie tiež plniť požiadavky STN ako aj Slovenskej pošty a samozrejmosťou je kvalita dodávaných výrobkov. Poštové schránky do bytových domov môžu byť dodávané so zabudovanými zvončekovými tlačidlami, komunikačnými audio systémami (analógovými alebo digitálnymi) a prístupovými systémami.

Samozatvárače
Samozatvárače sú mechanické zariadenia, ktoré automaticky zatvárajú dvere. Sú vyrobené v mnohých variantách, pre rôzne použitia. Najviac sa používajú na zatváranie protipožiarnych a vchodových dverí.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy