Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

Verte a.s.

Dvere Verte vyrába spoločnosť Porta KMI. Verte používa najnovšie technologické postupy a vysokú kvalitu použitých materiálov a vďaka tomu vznikol kvalitný produkt, ktorý spĺňa vysoké nároky na prevedenie. Atribútom kolekcie, na ktorý je treba upozorniť, je použitie inovačnej technológie: obvodové pokrytie výrobku. Spojenie materiálu je prakticky pre užívateľa neviditeľné z dôvodu umiestnenia spoja do vnútornej časti polodrážky. Vďaka použitiu tejto technológie je estetický efekt mnohonásobne väčší a hrany dverí sú odolnejšie na mechanické poškodenie.

Verte vytvorilo kolekciu dverí tak, aby všetky časti dverí, špeciálne doplnkový sortiment bol nielen kompatibilný, ale tiež estetickým stvárnením výrobku. Každá modelová skupina výrobkov je osobitou rodinou, v rámci ktorej sa ponúkajú krídla s rôznym stupňom presklenia a s rôznym uložením výplne a skiel. Dala sa tým k dispozícii možnosť prispôsobiť krídla jednotlivým typom interiéru napr. kúpeľňa, šatníkový priestor, izba a pod. Do bezrámových krídiel, v modernom designe, sa ideálne prispôsobili zárubne s rovnou hranou a krycou lištou širokou 8 cm. V ponuke taktiež nájdete dvere dvojkrídlové, kde nie je možnosť použitia štandardných otočných dverí. Verte sa zaoberá aj výrobou posuvných dvier na stenu i do steny. Verte sú výrobky, ktoré prezentujú najvyššiu akosť výroby a bezproblémové užívanie.

Vzory interiérových dverí:

        Verte D2                   Verte C0                    Verte E4               Verte Basic                         Posuvný systém
      

Fotogaléria Verte

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2020 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2020. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy