Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

Spôsob platby

V elektronickom obchode Dvere.sk sa netreba báť platby cez internet - ručíme za bezpečnú platbu cez internet. Viacej informácií sa dozviete v článku o bezpečnom platení na internete.

V našom e-shope Dvere.sk je možné platiť:

Platobnou kartou – CardPay

Najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom platby je platba on-line platobnými kartami Visa a MasterCard prostredníctvom systému PayPal alebo CardPay. Platobné operácie sú veľmi bezpečné, nakoľko platba na internete je okamžite presmerovaná a preverená u banky, ktorá kartu vydala. Spoločnosť Dvere.eu nemá prístup k privátnym dátam zákazníka. Spoločnosť Dvere.eu dostane iba zabezpečenou cestou potvrdenie o platbe a na jeho základe bude objednávka ihneď akceptovaná. Spoločnosť Dvere.eu si za platbu platobnou kartou (VISA, MasterCard) účtuje manipulačný poplatok 1.8% z výšky objednávky.

Bezhotovostným prevodom na bankový účet Predávajúceho

Objednávku možno zaplatiť prevodom z bankového účtu kupujúceho na bankový účet spoločnosti Dvere.eu alebo platobným príkazom na pobočke banky alebo na pošte. V prípade takejto platby bude objednávka akceptovaná po tom, ako bude platba kupujúceho pripísaná na účet Dvere.eu. V prípade inej banky ako je banka Predávajúceho, môže táto platba trvať aj niekoľko dní. Pokiaľ sa kupujúci rozhodne pre úhradu kúpnej ceny tovaru bezhotovostným prevodom na bankový účet Predávajúceho alebo platobným príkazom, číslo účtu je: 2626116848/1100, vedený v Tatra banka, a.s., variabilný symbol je číslo objednávky. Ak bude uvedený nesprávny variabilný symbol, predlžuje sa termín dodania o sedem (7) pracovných dní. Pri takejto forme platby bude tovar v objednávke rezervovaný po dobu piatich (5) pracovných dní od prijatia objednávky. Pokiaľ nebude kúpna cena pripísaná na bankový účet Predávajúceho do piatich (5) pracovných dní, bude sa takéto nekonanie považovať za zrušenie objednávky zo strany kupujúceho.
 

Platobným príkazom cez internet banking Tatra banky – TatraPay

Ak si kupujúci vyberie spôsob platby TatraPay, bude ihneď presmerovaný na stránku Internet bankingu Tatra banky. Po prihlásení sa mu zobrazí už vyplnený formulár platobného príkazu objednávky Dvere.eu. Ak má kupujúci k dispozícii viac účtov v Tatra banke, má možnosť vybrať si, z ktorého budú finančné prostriedky poukázané. Následne kupujúci už iba potvrdí platbu a peniaze z jeho účtu sú okamžite poslané na účet Dvere.eu. Po vykonaní transakcie bude kupujúci presmerovaný na stránku Dvere.eu. Výhodou tohto typy platby je predovšetkým rýchlosť a jednoduchosť. Každý klient Tatra banky používajúci aktívny Internet banking má možnosť využiť TatraPay.

 

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy