Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

Povrchové úpravy

Masív

Prírodné masívne drevo s charakteristickou štruktúrou. Drevo je veľmi kvalitne vysušené, opracované a nalakované antioxidačným polyuretánovým lakom, poprípade napustené rôznymi moridlami a farbami. Následne sa z neho vyrábajú dvere a zárubne, ktoré dokonale spĺňajú predstavy náročného klienta o kvalitných dverách. Dverami z masívu Váš interiér vizuálne pozdvihnete a do bytu alebo domu premiestnite kúsok prírody.
 

Dyha

Kvalitný prírodný materiál s prirodzenou textúrou. Masív je lúpaný na hrúbku 0,7mm – avšak konečná hrúbka tvorí 0,4 – 0,5mm po nalisovaní, prebrúsení a nalakovaní polyuretánovým lakom, ktorý zabraňuje oxidácii prírodného materiálu. Dyha je charakteristická možnými odchýlkami vo farbe a kresbe, ktoré sú znakom krásy a živosti prírodných materiálov. Dyha tak napĺňa predstavy o prírode, originalite a nezameniteľnosti. Z toho dôvodu sú vždy kresba a odtieň len orientačné. U jednotlivých častí kompletu je možná farebná odlišnosť, čo je odrazom prírodného materiálu.
 

Laminát

CPL – strednotlaký laminát – väčšinou sa používa laminát hrúbky 0,2mm. Tento materiál je odolný proti mechanickému poškodeniu, výhodou je aj ľahká údržba a odolnosť proti bežne používaným čistiacim prostriedkom, vhodný je do rodinných a bytových domov, kancelárskych budov a pod.
HPL – vysokotlaký laminát – hrúbka materiálu 0,8mm. HPL má veľmi podobné vlastnosti ako CPL. HPL je vysoko záťažový materiál a používa sa najčastejšie na dvere a zárubne do kancelárskych budov, škôl, nemocníc, hotelov a pod. Dvere s povrchovou úpravou HPL sú určené do vysoko frekventovaných poprípade priemyselných priestorov, kde je predpokladaná veľký pohyb ľudí.

Laminátové povrchy dobre znášajú rodinný život s malými deťmi či domácimi miláčikmi a ich paleta drevodekorov a farebných prevedení určite uspokojí každého zákazníka.
 

Fólia

Cenovo výhodný materiál v celkom prirodzene pôsobiacich dekoroch dreva, vhodný do bežne využívaných priestorov rodinných domov a bytov. Jeho hlavnou prednosťou je nízka cena a jednotná farebnosť na výrobkoch.
  

Striekané dvere - RAL

Dvere s povrchovou úpravou nástreku farby. Používa sa akrylová - kyselino vytvrdzujúca farba podľa vzorkovníka farieb RAL. Ideálna povrchová úprava dverí pre klientov s požiadavkami na presné farebné zladenie dverí s okolitým interiérom, poprípade pre klientov so špecifickou požiadavkou na farbu dverí.

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy