Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

Fotogaléria

Každé dvere sú vyrábané pre konkrétneho človeka, na základe jeho priania. Vyberať sa dajú dvere a zárubne všetkých druhov otvárania - otočné, kyvné, posuvné, lamelové i posuvno - kyvné. Ponuka prírodných dekorov, farieb a funkčnosti určite uspokojí každého zákazníka. Dvere môžu niesť i špeciálne vlastnosti ako protipožiarne, protihlukové, dvere do vlhka a mokra či mechanicky odolné. Vďaka vysokej úrovni designu a vynikajúcej kvalite nájdete dvere v klasických bytových interiéroch, v hoteloch, školách alebo administratívnych priestoroch. Dvere a ich kovanie podliehajú testovaniu vo vlastných vývojových oddeleniach.
V dnešnej dobe sa dajú skoro všetky dvere osadiť do stavebného puzdra, ktoré sa inštalujú všade tam, kde klasická koľajnica umožňujúca pohyb posuvných dverí pozdĺž steny nie je technicky možná, nepôsobila by dobre na pohľad, alebo z akéhokoľvek dôvodu nepripadá do úvahy. Jednoduchý a pritom v podstate geniálny mechanizmus, pozinkovaný profilovaný plech, guličkové ložiská potiahnuté nylonom, nosnosť neuveriteľných 80 kg a nastaviteľné zarážky, vhodné na inštaláciu do štandardného muriva i do sadrokartónovej priečky.
Neodmysliteľnou súčasťou každých dverí je kľučka. Vybrať si môžete zo štítových, rozetových alebo bezpečnostných kľučiek rôznych farieb a tvarov.

Každé oddelenie (resp. značka dverí) e-shopu ma svoju vlasnú fotogalériu, ktorú nájdete v danom oddelení v menu vľavo - Články. Ak si želáte vybrať fotogalériu konkrétneho oddelenia, odporúčame Vám využiť vyhľadávanie fotogalérií.

Fotogaléria Bezpečnostné dvere
Fotogaléria Kľučky
Fotogaléria Krbové náradie
Fotogaléria Náradia a doplnkov
Fotogaléria Oceľové dvere
Fotogaléria Parkety
Fotogaléria Porta
Fotogaléria Protipožiarne dvere
Fotogaléria Sapeli
Fotogaléria Schody
Fotogaléria Solodoor
Fotogaléria Vchodové dvere
Fotogaléria Verte
Fotogaléria Verte Basic
Fotogaléria Zárubne
Fotogaléria Eclisse puzdra
Fotogaléria Posuvné dvere
Fotogaléria Interiér
Fotogaléria Schodisko Arké
Fotogaléria Scrigno puzdra
Fotogaléria JAP puzdra

Prevádzkovateľ

  • IČO: 44263899
  • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy