Váš nákupný košík je prázdny.

Vyhľadávanie

rozšírené

Bezpečné platenie

V našom e-shope Dvere.sk je možné platiť viacerými overenými spôsobmi:

Platobnou kartou – CardPay

Najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom platby je platba on-line platobnými kartami Visa a MasterCard prostredníctvom systému PayPal alebo CardPay. Platobné operácie sú veľmi bezpečné, nakoľko platba na internete je okamžite presmerovaná a preverená u banky, ktorá kartu vydala. Spoločnosť Dvere.eu nemá prístup k privátnym dátam zákazníka. Spoločnosť Dvere.eu dostane iba zabezpečenou cestou potvrdenie o platbe a na jeho základe bude objednávka ihneď akceptovaná. Spoločnosť Dvere.eu si za platbu platobnou kartou (VISA, MasterCard) účtuje manipulačný poplatok 1.8% z výšky objednávky.

Bezhotovostným prevodom na bankový účet Predávajúceho

Objednávku možno zaplatiť prevodom z bankového účtu kupujúceho na bankový účet spoločnosti Dvere.eu alebo platobným príkazom na pobočke banky alebo na pošte. V prípade takejto platby bude objednávka akceptovaná po tom, ako bude platba kupujúceho pripísaná na účet Dvere.eu. V prípade inej banky ako je banka Predávajúceho, môže táto platba trvať aj niekoľko dní. Pokiaľ sa kupujúci rozhodne pre úhradu kúpnej ceny tovaru bezhotovostným prevodom na bankový účet Predávajúceho alebo platobným príkazom, číslo účtu je: 2626116848/1100, vedený v Tatra banka, a.s., variabilný symbol je číslo objednávky. Ak bude uvedený nesprávny variabilný symbol, predlžuje sa termín dodania o sedem (7) pracovných dní. Pri takejto forme platby bude tovar v objednávke rezervovaný po dobu piatich (5) pracovných dní od prijatia objednávky. Pokiaľ nebude kúpna cena pripísaná na bankový účet Predávajúceho do piatich (5) pracovných dní, bude sa takéto nekonanie považovať za zrušenie objednávky zo strany kupujúceho.
 

Platobným príkazom cez internet banking Tatra banky – TatraPay

Ak si kupujúci vyberie spôsob platby TatraPay, bude ihneď presmerovaný na stránku Internet bankingu Tatra banky. Po prihlásení sa mu zobrazí už vyplnený formulár platobného príkazu objednávky Dvere.eu. Ak má kupujúci k dispozícii viac účtov v Tatra banke, má možnosť vybrať si, z ktorého budú finančné prostriedky poukázané. Následne kupujúci už iba potvrdí platbu a peniaze z jeho účtu sú okamžite poslané na účet Dvere.eu. Po vykonaní transakcie bude kupujúci presmerovaný na stránku Dvere.eu. Výhodou tohto typy platby je predovšetkým rýchlosť a jednoduchosť. Každý klient Tatra banky používajúci aktívny Internet banking má možnosť využiť TatraPay.
 

Prijímame karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro

Vydavateľské banky umožňujú používanie embosovaných (reliéfnych) kariet. Použitie elektronických kariet VISA Electron a Maestro je možné len v prípade, že to umožňuje Vaša vydavateľská banka.
Niektoré banky ďalej vydávajú tzv. virtuálne karty, ktoré sú určené výhradne k nákupu cez internet.

INFORMUJTE SA U SVOJEJ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVANIA VAŠEJ KARTY K PLATENIU CEZ INTERNET

Platba kartou v elektronickom obchode Dvere.sk se vyplatí

 • na rozdiel od dobierky je platba kartou s minimálnym poplatkom
 • bezpečný a pohodlný spôsob nakupovania
 • v okamžiku preberania tovaru nemusíte u seba mať hotovosť

Platba kartou je bezpečná

 • pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie - najmodernejšia aplikácia kartových asociácií MasterCard a Visa umožňujúce bezpečné platby kartou cez internet
 • údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke
 • nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte
 • prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

Aké karty prijímame?

 • VISA Electron
 • VISA
 • Maestro (v prípade, že Vaša vydavateľská banka ho zaradila do systému 3D-Secure)
 • MasterCard

VISAVISA ElectronMasterCardMaestro

Ako u nás zaplatíte?

Pokiaľ sa rozhodnete za vybrané tovary/služby využiť k platbe Vašu platobnú kartu, označte druh platobnej karty. Potom budete presmerovaný do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, a CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.
Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozluštiteľný zakódovaný prenos dát a nám len oznámi výsledok autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránena možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete a voľného prenosu nechránených dát na verejnej počítačovej sieti.
O výsledku transakcie ste informovaný e-mailom.

Prítomnosť log Verified by Visa kartovej asociácie Visa a MasterCard Secure Code kartovej asociácie MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v našom elektronickom obchode.

Verified by VISAMasterCard SecureCode

Pokiaľ nám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou, môže to byť z nasledujúcich dôvodov:

 • údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
 • na Vašom účte nemáte dostatok finančných prostriedkov alebo ste už vyčerpali limit pre internetové transakcie
 • Vaša karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete. V tomto prípade je nutné sa obrátiť na Vašu banku

Platiť kartou sa vyplatí!

Prevádzkovateľ

 • IČO: 44263899
 • DIČ: SK2022648672
Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách

© 2022 Dvere.eu, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. 2022. Zobraziť panel o súboroch cookie.

 
Dvere.eu
Dvere - Sapeli
Porta Doors
Solodoor
Eclisse
Dvere.cz
FotoStavby.sk
Platobné metódy